18-07-2022 11:57
Εκπροσώπηση της Βουλής των Ελλήνων στις εκδηλώσεις για τις μαύρες επετείους του 1974
Αντιπροσωπία της Βουλής των Ελλήνων, αποτελούμενη από τον βουλευτή Πέλλης κ. Διονύσιο Σταμενίτη (επικεφαλής) και τη βουλεύτρια Β’ Πειραιώς κα Νίνα Κασιμάτη φθάνει σήμερα στην Κύπρο, για να εκπροσωπήσει το Σώμα στις εκδηλώσεις για τις μαύρες επετείους του πραξικοπήματος και της τουρκικής εισβολής.
(Το κείμενο ως απεστάλη από τη Βουλή των Αντιπροσώπων)